آموزش مهارتهای ارتباطی

ذهن ثروتمند

 

ذهن ثروتمند چیست؟

پروردگار، خداوند فراوانی ست اما نکته اینجاست که شما نمی توانید همواره درباره  فقر و کمبود و نداری بیاندیشید و در عین حال ثروتمند و دارا شوید.

اگر برای مدتی طولانی تحت فشار ومشکلات مالی باشید  آسان است که ذهنیتی محدود داشته باشید وبا خود بگویید من هرگز نمی توانم به مکانی خوب نقل مکان کنم یا فرزندم را به دانشگاه بفرستم …

بله شاید هم اکنون شرایط دشوار باشد اما این شرایط قرار نیست که همیشگی باشد؛ زندگی شما به همان سمتی می رود که شما همواره به آن می اندیشید.

اگر می خواهید سرنوشت خود را محقق کنید وبه همان فردی تبدیل شوید که خداوند شما را برای آن خلق کرده است،باید ذهن خود را برنامه ریزی کنیدو باور، انتظار، امید و تلاش خود را چند برابر کنید و شک نداشته باشید که در این حالت شما با تمام سرعت به سمت فراوانی و وفور نعمت در حرکت خواهید بود.

در طول روز با اندیشیدن به این جملات مراقبه کنید: من ثروتمند هستم خداوند پروردگار فراوانی ست. خداوند از این که من  ثروتمند هستم لذت می برد.

ذهن ثروتمند همان افکار مثبت، شکرگذاری ودرهرموقعیتی خود را غنی دیدن وباور رسیدن به خواسته هاست.

مهارتهای ارتباطی

مقاله‌ی معجزه‌ی لبخند را بخوانید

چرا باید ذهنیتی مثبت داشته باشیم؟

خداوند غنی، بی نیاز وثروتمند است و شما تصویری از خداوند هستید؛پس بهتر است بعنوان آیینه ای از صفات خداوند شماهم غنی و ثروتمند باشید.

پس چون شما نماینده خداوند هستید نباید فقیر باشید زیرا در غیر این صورت به وظیفه ی خود عمل نکرده اید.

خداوند به نصبت باورتان به شما نعمت می دهد بنابراین شما باید با باورتان اجازه ورود نعمت ها را به او بدهید.

درمان افسردگی

چرا افکار منفی به سراغمان می آید؟

ما در مکانی که بزرگ می شویم و پرورش می یابیم ناخوداگاه افکارمان نیز تحت تاثیر آن محیط پرورش می یابد، پس می توان دلیل اصلی ذهنیت فقر را خانواده و طرز تفکر آنها از ثروت دانست.

شاید دلیل ذهنیت محدود شما دوستانی باشند که ذهنشان فقیر است؛در این صورت شما باید رابطه تان را با چنین افرادی به اتمام برسانید ومسیر خود را از چنین افرادی جدا کنید.

چرا که می خواهید همواره ذهنیتی داشته باشیدکه درآن فراوانی وثروت است پس با خودتان اینگونه گفتگو کنید که من ثروتمند هستم .

اگر شما با چنین ذهنیتی زندگی کنید خداوند از راه هایی به شما فراوانی می دهد که نمی توانید تصور کنید.

در جایگاه فعلیتان شکر گذار خداوند باشید؛آرامش خود را حفظ کنید ودر عین حال به مشیت الهی احترام بگذارید و از بخاطر فرارسیدن فصل فراوانی که در راه است سپاس گذاری کنید.

باور داشته باشید که خداوند در زمان مناسب خواسته هایتان را محقق می کند.

 

نعمت محدود به چه چیز نیست؟

وثروت فقط محدود به مادی نیست بلکه ثروت یعنی سلامتی داشته باشید یعنی ذهنی آرام و خواب خوبی داشته باشید.ثروت یعنی خانواده ی خوبی داشته باشید و بتوانید بهترین رابطه را خلق کنید .

ثروت یعنی روابطی سالم و الهی داشته باشید؛و به یاد داشته باشد خیلی چیزها را با پول نمی توان مهیا کرد.

 

آموزش ثروت

چگونه با ذهنیت مثبت به ثروت برسیم؟

به کسانی که موعظه به فقر می کنند گوش فرا ندهید؛زیرا خداوندی که محضر لطف و رحمت ونعمت است. خداوندی که سرشار از نعمت،فراوانی،برکت، غنی و ثروتمند است پس فقر و کمبود را نمی پسندد و از اینکه شما ثروتمند وشاد باشید لذت می برد.

پس برکت و نعمت را از خداوند با آغوشی باز بپزیرید.

پول و ثروت ابزاری هستند که بتوانید پادشاهی خداوند را در زمین به نمایش بگذارید اگر این چنین بیاندیشید درهای برکت و نعمت الهی بگونه ای به سمت شما باز می شود که نه تنها می توانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید بلکه به تمام مردم جهان نیز می توانید کمک کنید.

ممکن است در حال حاضر در فصلی از زندگیتان قرار گرفته باشید که از هرچیز به اندازه کافی دارید نه بیشتر  نه به اندازه ای که خواسته های بلند پروازانه تان محیا شود؛در این شرایط یادتان باشد که همواره شکرگذار داشته های فعلیتان باشید.

اصلا مهم نیست شرایط فعلیتان به چه صورت است شما باید ذهنیت فراوانی را در خود ایجاد کنید.

پس با افکار مثبت باور خود را تقویت کنیدو اجازه ورود  ثروت و درآمد را بدهید تا از این طریق نعمات خداوند به شما هزاران برابر شود.

بنابراین صبح از خواب بیدار شوید و بگویید خداوندا از تو سپاس گذارم که درهای برکت خود را به روی من می گشایی؛از تو سپاس گذارم که مرا غرق در نعمت می کنی و مرا ثروتمند می کنی تا بتوانم پادشاهی تو را گسترش دهم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *