به نام خدا

با نگاه و عمیق شدن به سبک زندگی مردم می‌توانیم گونه‌های مختلفی از تعاملات و رفتارها را ببینیم، گاهی بعضی افراد را می‌بینیم که با برقراری ارتباط چطور در زمینه کاری می‌درخشند.

توانایی‌هایشان را به نمایش می‌گذارند و محبوب و تأثیرگذارند و همچنان در مسیر رشد و پیشرفت هستند، به راحتی ترفیع می گیرند، در معاملات وکسب و کار خود موفق هستند و می توانند مشتریان خود را راضی وبه کار خود رونق ببخشند.

ویا افرادی را می بینیم که در ارتباطات خانوادگی، موفق اند و می توانند روابط عاطفی خوبی برقرار کنند؛ که این خود عامل مهم آرامش ذهی و رشد خلاقیت است.

با مشاهده این افراد شاید خیلی اوقات ما دوست داشتیم مانند آنها بدرخشیم و یا افسوس اینکه، ای کاش ما نیز توانایی آنها را داشتیم.

اما واقعیت این است که هیچ چیز اتفاقی نیست اگر برخی افراد می توانند رشد کنند حتما نتیجه مهارت ها و توانایی های آن هاست است که باعث خلق این موفقیت ها شده است.

مهارت هایی که صرفا استعداد درونی نیستند و با آموزش کاملا قابل یادگیری و آموخته شدن هستند.مهارت های ارتباطی از جمله مهارت هایی است که یادگیری و کاربرد آن می تواند باعث موفقیت و رشد شما شود.

مجموعه ارتباط ۲۰ این نوید را به‌تمامی علاقه‌مندانی که می‌خواهند مهارت‌های ارتباطی را آموخته و به کار ببندند می‌دهد تا با در اختیار گذاشتن یکسری تکنیک‌های کاربردی و درعین‌حال ساده و قابل یادگیری و همچنین استفاده از آموزش‌های روز دنیا همراه باتجربه کاری باعث رشد و موفقیت شما دوستاندر زمینه کاری شوند تا تعاملات خوبی در محیط کار، با کارمندان رئیس و تمامی اعضا برقرار کنند و همچنین یادگیری اینکه چگونهدر بهبود روابط خانوادگی نقش بسزایی داشته باشیمو از این طریق بتوانیم حس شادی و رضایت را به شما منتقل کنیم.

و با توجه به اینکه در عصر حاضر ارتباطات نقش مهمی ایفا می‌کنند و ازآنجایی‌که نوع برقراری ارتباط بسیار پیچیده و یادگیری و کاربرد اصولی و تأثیرگذار آن، مستلزم آموزش است؛ تیم ارتباط بیست بر خود لازم دانست تا این مهارت مهم و ضروری را در اختیار تمامی دوستان عزیز قرار دهد و هم چنین با قرار دادن مقالات عمومی بسته به نیازهای شما کاملاً رایگان در دسترس عزیزان قرار داده‌شده تا سهمی هرچند کوچک در رشد و موفقیت شما داشته باشد.

اعضای دوست داشتنی تیم ارتباط ۲۰

علیرضا کرمی

علیرضا کرمی

مدیرعامل مجموعه ارتباط ۲۰
افشین زندی

افشین زندی

کارشناس سئو و مسئول سوشال مدیا
زهرا کرمی

زهرا کرمی

مدیر بخش تولید محتوا
حسن قیاسوند

حسن قیاسوند

مدیر بخش ارتباط با مشتریان

تماس با ما

سوال بپرسید...

هر سوالی دارید بپرسید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد

شبکه های اجتماعی