به نام خدا

با نگاه و عمیق شدن به سبک زندگی مردم می‌توانیم گونه‌های مختلفی از تعاملات و رفتارها را ببینیم، گاهی بعضی افراد را می‌بینیم که با برقراری ارتباط چطور در زمینه کاری می‌درخشند.

توانایی‌هایشان را به نمایش می‌گذارند و محبوب و تأثیرگذارند و همچنان در مسیر رشد و پیشرفت هستند، به راحتی ترفیع می گیرند، در معاملات وکسب و کار خود موفق هستند و می توانند مشتریان خود را راضی وبه کار خود رونق ببخشند.

و یا افرادی را می بینیم که در ارتباطات خانوادگی، موفق اند و می توانند روابط عاطفی خوبی برقرار کنند؛ که این خود عامل مهم آرامش ذهی و رشد خلاقیت است.

با مشاهده این افراد شاید خیلی اوقات ما دوست داشتیم مانند آنها بدرخشیم و یا افسوس اینکه، ای کاش ما نیز توانایی آنها را داشتیم.

اما واقعیت این است که هیچ چیز اتفاقی نیست اگر برخی افراد می توانند رشد کنند حتما نتیجه مهارت ها و توانایی های آن هاست است که باعث خلق این موفقیت ها شده است.

مهارت هایی که صرفا استعداد درونی نیستند و با آموزش کاملا قابل یادگیری و آموخته شدن هستند. مهارت های ارتباطی از جمله مهارت هایی است که یادگیری و کاربرد آن می تواند باعث موفقیت و رشد شما شود.

مجموعه ارتباط ۲۰ این نوید را به‌تمامی علاقه‌مندانی که می‌خواهند مهارت‌های ارتباطی را آموخته و به کار ببندند می‌دهد تا با در اختیار گذاشتن یکسری تکنیک‌های کاربردی و درعین‌حال ساده و قابل یادگیری و همچنین استفاده از آموزش‌های روز دنیا همراه باتجربه کاری باعث رشد و موفقیت شما دوستان در زمینه کاری شوند تا تعاملات خوبی در محیط کار، با کارمندان رئیس و تمامی اعضا برقرار کنند و همچنین یادگیری اینکه چگونه در بهبود روابط خانوادگی نقش بسزایی داشته باشیم و از این طریق بتوانیم حس شادی و رضایت را به شما منتقل کنیم.

 

تیم دوست داشتنی ارتباط ۲۰

علیرضا کرمی

مربی و مدرس مهارت های ارتباطی

نویسنده کتاب آتش بس با مقدمه ای از پیتر اکونومی

مدیر وبسایت ارتباط ۲۰

دارای گواهینامه بین المللی از موسسه واقعیت درمان ویلیام گلاسر

افشین زندی

کارشناس سئو و پشتیبان سایت

زهرا کرمی

کارشناس خدمات مشتریان

حسن قیاسوند

مدیر امور مالی

اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه ارتباط ۲۰

آدرس: تهران – ضلع شمالی میدان فاطمی – پلاک ۱۳ – ساختمان فاطمی – طبقه ۵ – واحد ۵۶

ساعت کاری مجموعه از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر است. (برای مراجعه حضوری حتما هماهنگ کنید)

شماره تماس و پشتیبانی سایت: ۰۹۰۲۰۹۰۵۹۳۵

ایمیل: karami@ertebat20.com

 

اطلاعات حساب بانکی

meli mellat
شماره حساب شماره حساب
۰۳۴۰۸۰۴۷۹۱۰۰۳ ۵۵۴۵۷۵۸۴۱۵
شماره کارت شماره کارت
۶۰۳۷۹۹۷۳۱۹۳۱۱۵۹۴ ۶۱۰۴۳۳۷۸۶۵۹۹۴۱۶۲
شماره شبا شماره شبا
IR78 0170 0000 0034 0804 7910 03 IR73 0120 0200 0000 5545 7584 15
به نام علیرضا کرمی به نام علیرضا کرمی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید